Czwartek, 19 maja 2022 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Niedzielę Wielkanocną - 01.05.2022

• Dzisiejsza niedziela jako pierwsza miesiąca, jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu, od godz. 8.00, po każdej Mszy św.
  • Nabożeństwo majowe dzisiaj i codziennie w tygodniu, będzie odprawiane o godz. 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie.
    • w poniedziałek – św. Atanazego, bpa i dK,
    • we wtorek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski z odnowieniem Milenijnego Aktu Oddania Polski w Macierzyńską Niewolę. Msze św. będą sprawowane w porządku niedzielnym.
    • w środę – św. Floriana, męczennika,
    • w piątek – Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
  • W tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  • W czwartek połączone nabożeństwa Godziny Świętej i majowego o g. 17.00.
  • W piątek wieczorna Msza św. będzie sprawowana w int. Wspólnoty Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w piątek.
  • W sobotę nabożeństwo za zmarłych, z racji I soboty m-ca i majowe o g. 17.30.
  • W przyszłą niedzielę 8 maja, na godz. 18.00 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie. Obecność obowiązkowa.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej 60.
  • Zachęcamy do czytania prasy i wydawnictw katolickich. Do nabycia w zakrystii i przed kościołem jest „Gość Niedzielny” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Anna Jackowiak,
    • ś.p. Daniel Bartkowski.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.