Czwartek, 19 maja 2022 - Dzień powszedni

Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Niedzielę Wielkanocną - 08.05.2022

• Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.
  • W poniedziałek w liturgii Kościoła przypada, przeniesiona z niedzieli, uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  • W tym tygodniu: w środę, piątek i sobotę kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  • W sobotę, 14 maja, w naszej parafii, na Mszy św. o godz. 9 i 11 uroczystość Pierwszej Komunii św.
  • W piątek, 13 maja, zapraszamy na procesję fatimską, w czasie nabożeństwa majowego, o godz. 17.30.
  • Przypominamy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o spotkaniu, które rozpocznie się dzisiaj Mszą św. o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.
  • Dziękujemy osobom, które wczoraj sprzątały kościół i złożyły ofiary.
    O pomoc przy sprzątaniu wyjątkowo w czwartek, po wieczornej Mszy świętej prosimy rodziców dzieci Pierwszokomunijnych.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. Do nabycia w zakrystii i przed kościołem jest nowy numer „Gościa niedzielnego” z płyta i majowy miesięcznik "Nowe Życie."
  • W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze parafianki:
    • ś.p. Julia Kołodziej,
    • ś.p. Janina Andruszkiewicz.
    Zmarłe polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.