Piątek, 14 czerwca 2024 - Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

Ogłoszenia duszpasterskie na 9 niedzielę zwykłą - 02.06.2024

• Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godziny 15.00 – rozpocznie się koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • Codziennie, przez cały tydzień, procesja Eucharystyczna z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
    • w poniedziałek – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy,
    • w środę – św. Bonifacego, biskupa i męczennika,
    • w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,
    • w sobotę – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  • W tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.
  • W czwartek połączone nabożeństwa Godziny Świętej i nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.00. Bezpośrednio po nabożeństwie, będzie sprawowana Msza św. w int. Wspólnoty Krwi Chrystusa. Po Mszy św. poświęcenie wianków oraz pojazdów samochodowych, przed okresem wakacyjnym.
  • W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  • W piątek wieczorna Msza św. będzie sprawowana w int. Wspólnoty Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W piątek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki na „Katechezę dla dorosłych”.
  • Ksiądz proboszcz parafii we Wrocławiu Osobowicach zaprasza na uroczystość inauguracji Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Osobowickiej, ul. Lipska 36; 8 czerwca godz. 15.00. Uroczystości będzie przewodniczył ks. biskup Maciej Małyga.
    O pomoc przy sprzątaniu w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej nr 40.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznik „Nowe Życie”.