Ogłoszenia duszpasterskie na 5 niedzielę zwykłą - 04.02.2024

• Dzisiejsza niedziela jest adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i po południu od godz. 15.00, rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  • Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 17.30.
    • w poniedziałek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszach św. rano i wieczorem błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.
    • we wtorek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników,
    • w sobotę – św. Scholastyki, dziewicy.
  • W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki na „Katechezę dla dorosłych”. Temat: „Sakrament Namaszczenia Chorych”.
    O pomoc w przyszłą sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny zamieszkałe przy ul. Chorwackiej numery bram 2a, 2b, 2c i 2d.
  • Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, prasy i wydawnictw katolickich. W zakrystii można nabyć „Gościa Niedzielnego” oraz lutowy numer miesięcznika „Nowe Życie”.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie:
    • ś.p. Jan Majkut,
    • ś.p. Maria Jurasz,
    • ś.p. Władysław Mulica,
    • ś.p. Stanisław Dębski,
    • ś.p. Monika Jackowska.
    Zmarłych polecamy naszym modlitwom i Bożemu Miłosierdziu.